Kā tas strādā?

Lai vienā vietā parādītu Daugavpils novada uzņēmēju ražotos produktus un sniegtos pakalpojumus esam izveidojuši PORTĀLU www.razotsdaugavpilsnovada.lv.

PORTĀLS:
www.razotsdaugavpilsnovada.lv ir Daugavpils novada pašvaldības izveidots un atbalstīts Daugavpils novada uzņēmumu, amatnieku, mājražotāju pašnodarbināto, pašvaldības un iedzīvotāju ražoto produktu, sniegto pakalpojumu un piedāvāto preču portāls. Daugavpils novada portāls ir savienots ar Latvijas portālu www.on.lv un globālo portālu https://bestlocal.market, kuros automātiski tiek parādīti Daugavpils novada portālā ievietotie produkti un pakalpojumi.

MĒRĶIS:
Daugavpils novada portāls ir izveidots ar mērķi atbalstīt vietējos ražotājus, veicināt uzņēmējdarbību mūsu novadā un palīdzēt novada iedzīvotājiem ne tikai ievietot produktus un saņemt pasūtījumus Internetā, bet arī vienā vietā atrast un nopirkt sava novada produktus un pakalpojumus. Esam pārliecināti, ka tas veicinās mūsu novada attīstību un dos iespēju vietējiem cilvēkiem ar saviem ražojumiem un pakalpojumiem iziet ne tikai Latvijas, bet arī pasaules tirgos.

KUR SĀKT:
  1. Atveriet portālu www.razotsdaugavpilsnovada.lv un nospiediet pogu “Ievietot preci vai pakalpojumu".
  2. Piecos vienkāršos soļos ievietojiet tur savu PIRMO produktu vai pakalpojumu.
  3. Uzreiz pēc pirmā produkta ievietošanas jūs saņemsiet e-pastu no support@anazana.com ar saiti jūsu e-pasta apstiprināšanai un pieeju ievietotās informācijas rediģēšanai.
  4. Apstipriniet savu e-pastu uzklikšķinot uz saiti saņemtajā e-pastā, un jūsu ievietotais produkts parādīsies novada portālā.
  5. Rediģējot informāciju par uzņēmumu pievienojiet uzņēmuma adresi, lai produkts parādītos portāla kartē.
  6. Produkta vai pakalpojuma ievietošanas brīdī automātiski tiek izveidots jūsu uzņēmuma produktu katalogs (reklāmas mājas lapa), kā šī http://api-4755ec21.razotsdaugavpilsnovada.lv.
  7. Turpmāk, produktu pievienošana un izmaiņu veikšana jums jāveic TIKAI SAVĀ MĀJAS LAPĀ, jo izmaiņas ko jūs veiksiet savā mājas lapā uzreiz automātiski parādīsies jūsu pašvaldības portālā www.razotsdaugavpilsnovada.lv, Latvijas portālā www.on.lv, un. pasaules portālā https://bestlocal.market, kā arī Interneta meklētājos, kā Google, Yandex, u.c.

PALĪDZĪBA:
Palīdzību produktu ievietošanai mūsu portālā saņemiet mūsu novadā pie:
Jāzeps Krukovskis,
komercdarbības konsultants
tel. 6542 2284
e-pasts: jazeps.krukovskis@dnp.lv

PAPILDUS IESPĒJAS:
Papildus uzņēmējs var pats reklamēt ievietotos produktus vai pakalpojumus, un, ja vēlās, savā mājas lapā  pieslēgt maksāšanas un piegādes sistēmas. 
Jautājiet support@anazana.com, tel. 67 240 240.

TEHNISKAIS ATBALSTS UN PALĪDZĪBA:
Pašvaldība vienojās ar anaZana par portāla tehniskā atbalsta nodrošināšanu. Rakstiet uz suport@anazana.com latviešu vai krievu valodā un viņi jums palīdzēs.